تاريخ : شنبه ۱۴ خرداد۱۳۹۰ | 23:32 | نویسنده : حسین
 فرمانده سپاه شهداء استان آذربايجانغربي عصرروزگذشته در مراسم معرفي فرمانده جديد سپاه اين شهرستان كه با حضور جمع زيادي  از خانواده هاي شهدا و مردم و مسئولان شهرستانهاي ماكو ، شوط و پلدشت در محل كانون امام علي ( ع) ترتيب يافت با اعلام اين مطلب گفت : اين حمايت و پشتيباني مردم باعث شده است تا در حفظ و نگهداري از دستاوردهاي عظيم انقلاب سربلند و موفق باشيم .


سردار شاكري انقلاب اسلامي را يكي از ثمرات بنيانگذار انقلاب اسلامي نام برد و افزود : امروز انقلاب اسلامي  برتمام نهضتهاي مردمي و آزادي جهان تاثير گذاشته است 0 وي نمونه تاثير گذاري اين انقلابها را در آفريقاي شمالي و آسيا و اروپا بر شمرد و خاطر نشان ساخت : انقلاب اسلامي به رهبري امام راحل ( ره ) تمام راهبردها و تئوريهاي دشمنان را نقش بر آب كرده و بي خاصيت ساخته است .

حجت الاسلام ايوب رنجبري پاسداران را سربازان جان بر كف ولايت اسلام و قر ان نام برد و افزود : امروز سپاه با حضور فعال در تمامي زمينه ها از جايگاه بسيار والا و بي نظير بر خوردار است.

در ادامه اين مراسم غلامرضا غني زاده فرماندار شهرستان شوط به نمايندگي از فرمانداران ماكو و پلدشت با تقدير از زحمات و خدمات سپاه در اين شهرستان خواستار ايجاد و راه اندازي سپه مستقل در شهرستانهاي شوط و پلدشت شد.

در پايان مراسم سرهنگ محمد باقر علائي به عنوان فرمانده جديد سپاه ماكو معرفي و از تلاشهاي سرهنگ يحيي اهوئي فرمانده قبلی سپاه شهرستان ماکوتقدير و تشكر شد .  • دانلود فیلم
  • قالب وبلاگ